وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

آغاز تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹

آغاز تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹

1399/10/04

با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹، سازمان سنجش و آموزش کشور برای درنظر گرفتن تمهیدات لازم جهت برگزاری آزمون، از داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹ درخواست کرد تا فرم خود اظهاری ابتلا به کرونا را تکمیل کنند.

سازمان سنجش در اطلاعیه ای از داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی که به کرونا مبتلا شده اند درخواست کرد گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا)را در سامانه ی ویژه ی خود اظهاری بارگذاری کنند.داوطلبان میتوانند با به همراه داشتن شماره ی پرونده، کد رهگیری ثبت نام و یا شماره ی ملی خود در سامانه ی ویژه ی خود اظهاری، فرم های مربوطه را تکمیل کنند.

مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات مربوط به خوداظهاری از روز چهارشنبه مورخ ۳ دی ماه تا پایان روز پنجشنبه ۴ دی ماه ۱۳۹۹ است و پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد.

براساس دستورالعمل های وزارت بهداشت، متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستانهای تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد و نتیجه ی درخواست داوطلیان از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده اطلاع رسانی خواهد شد .جایزه ویژه حقوق دادن برتر