وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

آیین، آیین تطبیقی نیست؛ فلاح، فلاح خاریکی نیست.

آیین، آیین تطبیقی نیست؛ فلاح، فلاح خاریکی نیست.

1399/10/13

آیین، آیین تطبیقی نیست؛ فلاح، فلاح خاریکی نیست.


حقوقدانان عزیز، از آنجائیکه مجموعه داداستان، چندین سال است که کتاب آیین دادرسی مدنی تالیف دکتر علی فلاح را به دانشجویان آزمون های مفهومی مهارتی داداستان پیشنهاد نموده است و از طرفی اخیرا مشاهده می شود که چاپ کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر علی فلاح متوقف و همان انتشارات قبلی کتاب آیین دادرسی مدنی جدید با فلاحی دیگر منتشر نموده است که به جهت تشابه نام مولف و جلد نوعا موجب اشتباه عمومی می گردد لذا داداستان بنا به رسالت حرفه ای خوداعلام می نماید آیین، آیین تطبیقی نیست و فلاح، فلاح خاریکی نیست تا حقوقدان آگاه باشند که کتاب آیین دادرسی مدنی در نظم تطبیقی، متفاوت از کتاب آیین دادرسی مدنی است.
عین متن مولف محترم دکتر علی فلاح را درباره وقایع کتاب آیین دادرسی مدنی ( در نظم تطبیقی) در اختیار حقوقدان عزیز ایران زمین قرار می گیرد.
دل نوشته مولف کتاب آیین دادرسی مدنی در نظم تطبیقی دکتر علی فلاح:

مدال اخلاق سال تعلق می گیرد به مرد شماره یک دوراندیشان البته به شرط اینکه شخص شماره یک دیگه ای اون پشت مشتا نباشه. یکی بود یکی نبود. غیر از مرد با اخلاق دوراندیشان هیچ مرد بااخلاقی نبود. چاپ دو جلد کتاب آیین دادرسی مدنی بعد چهار سال زحمت در دهه ی نود بهش سپرده شد. تا همین سه ماه پیش طبق اعلان رسمی خودشان(فارغ از غیررسمی) 33 بار تجدید چاپ شده بود و سود کلانی رو در این سالها نصیب ناشر با اخلاقش کرده بود. سه چهار ماه پیش ابرمرد اخلاق تماسی گرفت که فلانی فایل اصلی کتاب رو که 33 بار تجدیدنظر شده بود 33 بار در این سالها اصلاح کرده بودی و اضافه کرده بودی و هر سری با وسواس غلط گیری کرده بودی و جون کنده بودی براش، گم کردیم. الان نداریمش. منشی مون برده... ازاین حرفا که در این سال ها گوشمون پر شده بود ازاین دست مسائل. مثل تیکه کلام آن والامقام در باب مسائل مالی که همیشه خدا می گفت در محذوراتیم.
حتی در اوج BMW سواری ام این تیکه کلام از دهان مبارک نمی افتاد.القصه؛ فرمودند کتابا رو دوباره تایپ کردیم. دوباره بخون و دوباره غلطگیری کن.عرض کردیم اعليحضرت دیگه بسه این همه بی لطفی.یعنی چی بعد ده سال دوباره بخون. دوباره غلطگیری کن. بازم دسته گل به آب دادین. آخه چقدر؟ همین پارسال سر کتاب حقوق تجارت کلی بساط داشتیم. بعد از 30 بار اصلاح و بازبینی و چاپ کتاب، جنابشان با آن تیم حرفه ای و مشاوران عالی مقام پشت پرده، فایل مربوط به چندسال گذشته رو به چاپخانه ارسال فرموده و ما را به چند سال قبل برگردانده بودن. عرض کردیم حضرت استاد مرا به لطف تو از همان اول امیدی نبود. لطفا شرمرسانید. نخواستیم. اما شر یا خیر از چیزی نگران بودیم. نگران از به اشتباه انداختن مخاطب. نگران از ترجیح منافع مادی به هر امر دیگر چیزی که ازش بیم داشتیم این بود که همون کاری که در کتابای مدنی کردن تو آیین دارسی ام بکنن. عرض شد تو را به جدتان اگه حقی دراين ١٨ سال برای حقیر از دوراندیشان باقی است، خواهشاً ،لطفاً کاری که با کتاب حقوق مدنی کردید با آیین دادرسی نکنید. خودم دیدم ، خودم شنیدم که درکتابفروشی ها و عوامل فروشتان کتاب مدنی فلاح خاریکی به نام کتاب مدنی فلاح فروخته شد تا جا افتاد. الانم به نام فلاح به کام جنابتان کتاب آیین دادرسی نزنید بدید دست خلق الله. به تریش قبای آقای اخلاق برخورد که چی؟فرمودند: یعنی ما انقدر بی اخلاقیم که همچین کاری بکنیم؟خیلی به جنابشان در ظاهر برخورد و باهمان مشرب سوفسطایی همیشگی اعلام داشتند که نه ما همچین کاری نکردیمو نمی کنیم.سه ماه گذشت
و دراین سه ماه که کتاب در بازاد نبود به هرکتاب فروشی که زنگ می زدی و از هر پخش کتابی که می پرسیدی حتی به گواه دانشجویانی که این ترم با بنده آیین دادرسی مدنی 3 داشتند و با خود دوراندیشان تماس گرفته بودند ، اعلام می شد که کتابای فلاح دیماه میآد.دیماه شد و کتابای فلاح اومد.دانشجوهاش پیام دادن که استاد تبریکدوباره کتاباتون چاپ شده و خریدیم برا امتحان آخر ترم.کتابای آیین دادرسی مدنی فلاح دوباره چاپ شده؟ عجب. فلاح که اجازه چاپ نداده بود .آها دو جلد کتاب آیین دادرسی مدنی فلاح خاریکی ظرف سه ماه چاپ شده و به راحتی در چند چاپ به نام فلاح جا میوفته و تمام.بله این ابرمرد اخلاق همه چی را تموم کرد. همه چیز برای یک چیز. منفعت ودیگر هیچ.اصلا همه ی دنیا دنبال منافعشونن. این که دیگه ناراحتی نداره...!!
بدینوسیله به اطلاع تمام مخاطبان گرامی می رساند اینجانب دکترعلی فلاح در حال حاضر هیچ همكاري با موسسه دوراندیشان به ریاست قاسم حسین آبادی ندارم و من بعد هیچ کدام از آثار بنده توسط دوراندیشان قابل چاپ و پخش نیست و هیچ مسئولیتی راجع به کتاب هایی که با اسامی مشابه چاپ و به نام بنده و به کام دوراندیشان توزیع می شود ندارم.

علی فلاح مولف کتاب آیین دادرسی مدنی در نظم تطبیقی


 برای مطالعه مطلب مرتبط در قسمت پایین کلیک نمایید:جایزه ویژه حقوق دادن برتر