وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

اطلاعیه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ (جذب عمومی)

اطلاعیه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ (جذب عمومی)

1400/09/30

اطلاعيه‌ معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در مورد آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضاء سال 1400اطلاعیه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ (جذب عمومی)


به اطلاع متقاضیان دانشگاهی و حوزوی ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي تصدي منصب قضاء در سال 1400 مي‌رساند، كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org از روز دوشنبه مورخ 1400/10/06 آغاز و در روز یکشنبه مورخ 12/10/1400 پايان مي‌پذيرد. لذا همه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.

 

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند

 

- آزمون در روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ و به صورت تستی برای تمامی داوطلبان اعم از دانشگاهی و حوزوی برگزار می شود.

 

- کارت ورود به جلسه آزمون از روز چهارشنبه مورخ  ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ از طریق  پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

 

- داوطلبان پذیرفته شده در آزمون تستی، روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ در آزمون تشریحی شرکت خواهند نمود.

 

- ساعت و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

ملاحظات:

·         پذیرش بانوان در این نوبت جذب عمومی ۱۰ درصد می باشد که محل خدمت آنها غیراز مراکز استانها خواهد بود .

·         ملاک احراز شرایط عمومی و اختصاصی، زمان ثبت‌نام خواهد بود. مسؤولیت صحت و سقم اطلاعات ثبت شده در تقاضانامه به عهده داوطلب است.

·         بنابراین کسانی که شرایط لازم برای شرکت در آزمون را ندارند، باید از ثبت نام در آزمون خودداری نمایند، در غیر این صورت در مراحل بعدی حذف خواهند شد.

·         با توجه به عدم برگزاری آزمون ایثارگران بصورت جداگانه در سال جاری، داوطلبان ایثارگر نیز در صورت دارا بودن شرایط می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

·         در آزمون تستی استفاده از هر گونه کتاب قانون و ، جزوه و چرکنویس ممنوع می باشد ، در خصوص آزمون تشریحی متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

جهت استفاده از خدمات و کسب مشاوره از سراسر كشور با شماره 

دفتر مرکزی 05136050072

امور شهرستانها 05131601111

 تماس حاصل فرمایید جایزه ویژه حقوق دادن برتر