وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

 احتمال برگزاری تنها یک آزمون وکالت در سال ۱۴۰۲

احتمال برگزاری تنها یک آزمون وکالت در سال ۱۴۰۲

1401/10/04

طبق روال معهود هر ساله یک آزمون توسط کانون وکلای دادگستری و یک آزمون دیگر توسط مرکز وکلای قوه قضاییه برگزار می گردد اما ممکن است این دو نهاد وکالت در ایران برای سال ۱۴۰۲ تصمیم جدیدی بگیرند.......

 

 به گزارش خبرنگار داداستان، مجید قاضی زاده در حاشیه دوره آموزشی قراردادنویسی و در پاسخی به سوالی مبنی بر تاریخ برگزاری آزمون وکالت ۱۴۰۲ اظهار داشت: طبق روال معهود هر ساله یک آزمون توسط کانون وکلای دادگستری و یک آزمون دیگر توسط مرکز وکلای قوه قضاییه برگزار می گردد اما ممکن است این دو نهاد وکالت در ایران برای سال ۱۴۰۲ تصمیم جدیدی بگیرند و یک آزمون مشترک برگزار کنند همانطور که اخیرا مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه و کانون کارشناسان رسمی قرار است برای نخستین بار آزمون مشترک برگزار کنند لذا هر گونه پیش بینی در مورد زمان دقیق آزمون وکالت یا آزمون های وکالت ۱۴۰۲ بهتر است در آتیه انجام پذیرد.

به موجب قانون تسهیل تمام داوطلبانی که هفتاد درصد میانگین نمره یک درصد متقاضیان هر رشته را کسب کنند، به عنوان پذیرفته‌شدگان جهت طی مراحل مقتضی به کانون وکلا و مرکز وکلا معرفی ‌می شوند.

اصلاحات جدید قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار درباره برگزاری آزمون بصورت مستقل یا مشترک، مسکوت است.✔️جهت کسب مشاوره تحصیلی با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل نمایید.

☎️ 05136050072
☎️ 09906262998
جایزه ویژه حقوق دادن برتر


فرم عضویت در سامانه های اطلاعاتی رایگان داداِستان

وارد کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است

CAPTCHA code