وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

در آزمون وکالت کدام کانون را انتخاب کنیم؟

در آزمون وکالت کدام کانون را انتخاب کنیم؟

1397/07/11

تحلیل کانون و ملاک های انتخاب در آزمون وکالت 1397
آگهی شرکت در آزمون وکالت سال 1397 از سوی کانون وکلای دادگستری کل کشور منتشر شد. هم زمان با انتشار این آگهی و اعلام ظرفیت ها و شرایط اختصاصی هر کانون، طبق روال مرسوم و همیشگی، سوالات بسیاری در خصوص انتخاب کانون مناسب، از سوی متقاضیان مطرح خواهد شد. 
در این راستا آمایش "تحلیل کانون ها" از سری برنامه های بودجه بندی های مفهومی- مهارتی داداِستان با حضور استاد دکتر قاضی زاده، استاد صاحب سبک کشوری برگزار گردید. در حوزه  انتخاب کانون حقوقدانان باید فاکتورهای متعدد را باید در نظر داشته باشند.
در آمایش تحلیل انتخاب کانون، اهم نکات و فاکتورهای مورد نیاز در انتخاب یک کانون، توضیح داده شده و تفسیر می شود. مواردی مانند شرایط خانوادگی و محل سکونت، در کنار وضعیت علمی داوطلب، ظرفیت کانون ها، سقف تراز و معدل در سالهای گذشته  و موارد مهم دیگری در این آمایش بررسی و تفسیر می شود. 
در آمایش تحلیل انتخاب کانون جدولی به داوطلبان ارایه می گردد که آمار کانون های وکلای دادگستری ایران به تفکیک سالهای مختلف در آن درج شده است که می تواند در تصمیم گیری انتخاب کانون مناسب، راهگشا و راهنمای حقوق دانان داداِستانی و پاسخ گوی بسیاری از سوالات آنها باشد.نمونه ای از صفحات این جدول را در ذیل مشاهده می کنید. 

- جهت دانلود فایل صوتی و نسخه کامل جدول به پورتال داوطلبی خود مراجعه نمایید. جایزه ویژه حقوق دادن برتر