rr

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداِستان)
نمود تخصص در حوزه حقوق یکی از اهداف عالیه ماست

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

آمایش آموزش تکنیک های تست زنی داداِستان (تکاد)

آمایش آموزش تکنیک های تست زنی داداِستان (تکاد)

1397/04/08

مهارت تست زنی از ملزومات موفقیت در آزمون وکالت است، زیرا یک فرد موفق در این آزمون علاوه بر ارتقاء دانش حقوقی خود باید به ارتقاء دانش آزمونی نیز توجه داشته باشد. اگر شما حقوقدانی هستید که  خود را برای آزمون وکالت یا قضاوت97 آماده می کنید، باید به مهارت ها و تکنیک ها و شیوه های تست زنی آشنا باشید. شما باید بدانید که چطور زمان خود را در جلسه آزمون مدیریت کرده، چگونه از دام های تستی با هوشمندی عبور کرده و در کجا از تکنیک های تست زنی - مانند توزیع نرمال-  استفاده کنید.

در این راستا امسال نیز مانند هر سال، آمایش مهم تکاد «تکنیک های تست زنی داداِستان»  با حضور پرشور جمعی از حقوقدانانِ داداِستانی، اساتید و مشاورین مجموعه برگزار گردید. در این آمایش که از مراحل مهم بودجه بندی آزمون های مفهومی می باشد، استاد مجید قاضی زاده از اساتید صاحب سبک داداِستان و از اعضای اتاق فکر مجموعه، به ایراد سخن پرداخته و اصول کاربردی تست زنی را توضیح و تفسیر نمودند. ایشان با محوریت موارد ذیل به کارآمدی و اهمیت تکنیک های تست زنی در کسب موفقیت در آزمون های حقوقی تاکید کرده و از حقوقدانان خواستند تا با جدی گرفتن این اصول آنها را در آزمون های مفهومی مهارتی پیاده سازی و شخصی سازی نمایند.
سرفصل عناوین مطروحه در آمایش تکاد:

- اثبات کارآمدی تکنیک های تست زنی

- چگونگی پاسخگویی به سوالات تستی

- چگونگی مسیرسازی جهت رسیدن به گزینه صحیح از گزینه های اشتباه

- نحوه مدیریت جلسه آزمون

- و...
فایل صوتی آمایش مهم تکاد در پورتال داوطلبی همه داوطلبان آزمون های مفهومی مهارتی بارگذاری گردد. توصیه اکید اساتید و مشاورین متخصص مجموعه، گوش نمودن این فایل و تمرین و در نهایت تسلط بر تکنیک ها و راهکارهای بیان شده در آن است.جایزه ویژه حقوق دادن برتر

فرم عضویت در سامانه های اطلاعاتی رایگان داداِستان

وارد کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است

CAPTCHA code