rr

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان ( داداِستان)
نمود تخصص در حوزه حقوق یکی از اهداف عالیه ماست

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

برگزاری کارگاه تخصصی ارث با حضور گسترده حقوقدانان

برگزاری کارگاه تخصصی ارث با حضور گسترده حقوقدانان

1397/06/19

مبحث ارث یكی از مهم ترین و غنی ترین مباحث قانون مدنی است. با بررسی فراوانی سوالات سال های اخیر آزمون وکالت که در پرتال داوطلبین درج شده،  میزان این اهمیت کاملا مشهود است؛ به طوری که در سوالات حقوق مدنی این مبحث پای ثابت آزمون ها می باشد. همچنین این مبحث به جهت گسترده گی و پیچیدگی توامان، درک و تسلط بر آن برای حقوقدانان پرزحمت و زمان بر است. 

در همین راستا، هر ساله مجموعه داداِستان اقدام به برگزاری کارگاه علمی و تخصصی ارث به عنوان یکی از منضمات آزمون های مفهومی مهارتی نموده تا در خلال یک کارگاه یک روزه مفصل، تمامی موارد و جزییات مربوط به این مبحث برای حقوقدانان باز گشته و ابهامات و سوالات آنها به طور کامل برطرف گردد. 
امسال نیز کارگاه ارث با استقبال بی نظیر داوطلبان در سالن همایش های مجموعه ساپکو برگزار گردید و استاد متبحر و نام آشنا حقوق مدنی، جناب آقای دکتر صفاکیش به تدریس این مبحث به بیان جزییات و نکات کاربردی و معرفی واژه های کاربردی جهت درک هر چه بهتر قوانین این حوزه پرداختند. در ادامه مباحثی همچون؛ موجبات ارث، سبب ارث، شروط ارث حمل، سهام و ارث، حجب حرمانی و نقصانی ، .... مورد بررسی قرار گرفت. همچنین با بررسی تست های پرتکرار در حوزه ارث، موجبات تسلط بالای داوطلبان بر این مباحث را فراهم ساختند. 
فایل صوتی کارگاه علمی تخصصی ارث، هم اکنون در پورتال داوطلبان آزمون های مفهومی مهارتی قرار گرفته و داوطلبان می توانند آن را دانلود کنند.جایزه ویژه حقوق دادن برتر

فرم عضویت در سامانه های اطلاعاتی رایگان داداِستان

وارد کردن فیلدهای ستاره دار اجباری است

CAPTCHA code