وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

روش و مهلت اعتراض به نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹

روش و مهلت اعتراض به نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹

1399/09/01


داوطلبان 5 روز از زمان اعلام نتایج برای اعتراض مهلت دارند


 داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه از زمان اعلام نتایج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ۵ روز برای اعتراض به نتایج اعلام شده مهلت دارند.

بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه از زمان اعلام نتایج از سوی این سازمان (۲۸ آبان ۱۳۹۹) به مدت ۵ روز برای اعتراض به نتایج اعلام شده در کارنامه خود از طریق سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی به نشانی www.darkhast.sanjesh.org مهلت دارند.

سازمان سنجش پیش از این اعلام کرده بود به سبب شیوع بیماری کرونا هیچ درخواست را به صورت حضوری نمی پذیرد و کلیه درخواست ها باید به صورت الکترونیکی از طریق سامانه مربوطه انجام شود.

داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه در سال ۱۳۹۹ برای اعتراض به نتایج اعلام شده می توانند با مراجعه به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی به نشانی www.darkhast.sanjesh.org اعتراض خود را به همراه مستندات مربوطه ثبت کنند.

پس از ثبت اعتراض، شماره نامه و کد رهگیری از طریق پیامک برای داوطلب ارسال خواهد شد، داوطلبان با استفاده از شماره نامه و کد رهگیری می توانند با مراجعه به سامانه رهگیری الکترونیکی مکاتبات به نشانی www.rahgiri.sanjesh.org از آخرین وضعیت رسیدگی به اعتراض خود مطلع بشوند.

داوطلبان در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلات فنی احتمالی در جریان ارسال اعتراض خود به نتیجه آزمون می توانند با شماره تلفن های تهران: ۴۳۵۹۱۱۱۱-۰۲۱ کرج: ۳۶۱۸۲۳۴۶-۰۲۶ تماس بگیرند.

لازم به توضیح است که با توجه به تصحیح ماشینی اوراق امتحانی معمولا احتمال بروز خطا کم است و سازمان سنجش نیز در رسیدگی به اعتراضات احتمالی داوطلبان نهایتا ممکن است اوراق را مجددا با کلید آزمون تطبیق بدهد و از جهت نوع و کیفیت سوال و یا پاسخ ها صلاحیت دخالت یا اظهارنظر ندارد.

اخبار مرتبط :

نحوه دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۳۹۹جایزه ویژه حقوق دادن برتر