وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

گزارش تفصیلی سوالات آزمون وکالت سال ۱۳۹۶ با آزمون های مفهومی و مهارتی داداِستان

گزارش تفصیلی سوالات آزمون وکالت سال ۱۳۹۶ با آزمون های مفهومی و مهارتی داداِستان

1396/10/20

داوطلبینی که به سوالات و نکات درسنامه ها مسلط بوده اند، امکان قبولی در تمامی کانون های سطح کشور را داشته اند .


آزمون های مفهومی-مهارتی داداستان در سال ۱۳۹۶-۱۳۹۵ به لطف خداوند مهربان و همت و تلاش تیم عظیم طراحان سوال باز هم خوش درخشیده و نتایج ارزشمندی را در میزان مشابهت با سوالات آزمون وکالت۱۳۹۶رقم زده است و این ادعا با ارائه ی گزارش مفصلی که مبین تطبیق ۸۷ درصد از آزمون های مفهومی و مهارتی است، اثبات می گردد.

لذا همانند سالهای گذشته داوطلبینی که به سوالات و نکات درسنامه ها مسلط بوده اند، امکان قبولی در تمامی کانون های سطح کشور را داشته اند.

شایان ذکر است که علاوه بر سوالات مفهومی و تحلیلی و نکات درسنامه ها، سایر طرح های آزمون ها از جمله تکا،سامان، آراد و ... از نظر علمی بسیار موفق بوده است و تعدادی از سوالات آزمون اصلی با نکات مندرج در طرح های فوق منطبق بوده است که نشان از حرکت رو به جلوی آزمون ها دارد.

در ادامه گزارش تطبیق سوالات آزمون وکالت  ۱۳۹۶ با آزمون های مفهومی-مهارتی ۶۱ مرحله ای تفصیلا ارائه شده است تا داوطلبین عزیز داداستانی وکالت ۱۳۹۷ با اعتماد هر چه بیشتر به مطالعه ی این گنجینه ی ارزشمند بپردازند.

به طور قطع با توجه به نظر شرکت کنندگان در کلاسهای ویژه و نوین که تدریس به شیوه ی مفهومی رمز نگاری و تطبیقی انجام می شود، زمانی فهم درسنامه ها و تسلط به آنها امکان پذیر خواهد بود که نکات مطروحه در کلاس ها، نیز مورد توجه قرار گیرد.

به داوطلبین آزمون وکالت۱۳۹۷ توصیه می شود، که عملکرد آزمون ها و درسنامه ها در سالهای ۹۳، ۹۴، ۹۵ و ۹۶ را مدنظر قرار دهند و قدر این گنج نامه ها را که حاوی چندین هزار نکته حقوقی، انگیزشی و طرح های آموزشی است، دانسته و از آن به عنوان میانبری برای موفقیت بهره بگیرند.

علت توفیق آزمون ها و استقبال بی نظیر از آنها در سطح کشور را می­ توان در دو عامل اصلی خلاصه نمود:

۱-مفهومی مهارتی بودن آزمون های داداستان که از ویژگی های ممتاز آن بوده و داوطلب را برای رویارویی با هرگونه سوال اعم از، دانشی ، بینشی و تحلیلی آماده می نماید.

۲-  درسنامه های غنی و پرنکته که نکات مهم مطروحه در کتب مختلف را گردآوری نموده است، و استفاده از آنها موجب صرفه جویی در وقت و جلوگیری از سردرگمی و تعدد منابع مطالعاتی می گردد. در ادامه ی این گزارش تعداد سوالات مشابه با آزمون اصلی برای هر درس به صورت جداگانه بیان شده است.

با امید موفقیت برای شما حقوقدان هوشمند، مهربان و دانا

جهت مشاهده گزارش تفصیلی سوالات آزمون وکالت سال ۱۳۹۶ با آزمون های مفهومی و مهارتی داداِستان 

دانلود فایل تطبیق مستند
جایزه ویژه حقوق دادن برتر