وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

استخدامی جدید دیوان عدالت اداری سال ۹۷

استخدامی جدید دیوان عدالت اداری سال ۹۷

1397/04/27

اخذ مجوز استخدام ۶۸ نفر در سال جاری
معاون توسعه و مدیریت منابع دیوان عدالت اداری گفت:‌برای سال جاری مجوز استخدام ۶۸ نفر از سازمان اداری و استخدامی اخذ شده و امیدواریم بتوانیم در اولین فرصت آزمون جذب این افراد را برگزار کنیم.

به نقل از خبرگزاری فارس، رضا فضل‌زرندی یکی از برنامه‌های دیوان عدالت اداری در سال ۹۷ را متوازن کردن موجودی شعب و استانداردسازی زمان رسیدگی به پرونده‌ها عنوان کرد.
وی با بیان اینکه سال گذشته تلاش زیادی برای مختومه کردن و تعیین و تکلیف پرونده‌های قدیمی صورت گرفته است، گفت:‌ تلاش داریم تا در سال جاری متوسط زمان رسیدگی به پرونده‌ها در شعب به کمتر از ۸ ماه برسد.
معاون توسعه و مدیریت منابع دیوان عدالت اداری با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته و مساعدت دولت و مجلس در رفع مشکلات بودجه‌ای دیوان عدالت اداری،‌گفت: در حال حاضر پایه بودجه‌ای دیوان در وضعیت مناسبی قرار دارد و از این جهت زمینه لازم جهت پیشبرد اهداف و ماموریت‌های دیوان فراهم و پرداخت‌ها و تعهدات مالی به روز شده است.
زرندی با اشاره به نیاز دیوان عدالت به فضای اداری بیشتر به خصوص جهت ایجاد شعب جدید،‌تصریح کرد: به زودی طبقه هفتم دیوان عدالت با حدود ۲ هزار متر زیربنا به بهره‌برداری می‌رسد و با جابه‌جایی‌هایی که انجام خواهد شد فضای لازم برای شعب جدید فراهم می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به بازنشستگی تعدادی از همکاران اداری، کمبود نیرو و لزوم افزایش شعب، برای سال جاری مجوز استخدام ۶۸ نفر از سازمان اداری و استخدامی اخذ شده و امیدواریم بتوانیم در اولین فرصت آزمون جذب این افراد را برگزار کنیم.
معاون توسعه و مدیریت منابع دیوان عدالت اداری روند فعالیت‌های دیوان را رو به رشد ارزیابی کرد و گفت:‌با توجه به جایگاه رفیع دیوان عدالت اداری و نقش برجسته آن در قانون اساسی هنوز ظرفیت‌های زیادی در دیوان وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.جایزه ویژه حقوق دادن برتر