اسامی افتخار آفرینان
فقط بر مبنای شرکت
آنها در کلاس ها و
یا آزمون های مفهومی
مهارتی درج شده است
و
افرادی که صرفا از
مشاوره مشاورین این
موسسه و یا جزوات
و منابع مطالعاتی
موسسه استفاده نموده
اند در
این لیست قرار نمی
گیرند. در صورتیکه
از داوطلبان کلاس
و یا آزمون های مفهومی
مهارتی موسسه بوده
اید و
نام شما در این لیست
درج نشده است با موسسه
تماس بگیرید.
رتبه 1
محمد کریملو
كانون وكلاي دادگستري آذربایجان شرقی
رتبه 1
سجاد کیانی
کانون وکلای چهار محال و بختیاری
رتبه 1
علیرضا کریمی
کانون وکلای گلستان
رتبه 1
مينا معين
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 1
حامد مرادی نیا
کانون کرمانشاه
رتبه 1 (سهمیه)
سجاد بهرامي
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 1 (سهمیه)
صديقه سرلك
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 1 (سهمیه)
مجتبي بهرامي
كانون وكلاي دادگستري قزوين
رتبه 1 (سهمیه)
جهانگير علي خانيان
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 2
زینب میر پور
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 2
اشکان شمس
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 2 (سهمیه)
ایمان ایمانی نژاد
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 2 (سهمیه)
فرزام بهمنش
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 3
زهرا شکرپور
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 3
راضیه شهولی
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 3
هدیه بخشی زاده
کانون وکلای خوزستان
رتبه 3
پگاه احمدي
كانون وكلاي دادگستري كرمان
رتبه 3 (سهمیه)
محمد زارعي
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 3 (سهمیه)
اميد برزميني
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 3 (سهمیه)
ايوب بهاري
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 4
جواد صحراگرد
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 4
ناصر صالحی
كانون وكلاي دادگستري يزد
رتبه 4
پرويز رفيعي
كانون وكلاي دادگستري چهارمحال وبختياري
رتبه 4 (سهمیه)
هدا کمالی
کانون وکلای دادگستری لرستان
رتبه 5 (سهمیه)
الهه همتی فریمانی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 5 (سهمیه)
الهه شاقلیان
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 5 (سهمیه)
سیده زینب هاشمی
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 6
محدثه بيدي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 6 (سهمیه)
مهسا رباطی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 7
رقیه قزل سفلی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 7
احمد مرادی
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 7
میثم تقی پور شاقربان
کانون وکلای خوزستان
رتبه 7
فهيمه بازدار
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 7 (سهمیه)
ذبیح الله عسگری
کانون وکلای دادگستری گلستان
رتبه 8
ایمان آریامنش
کانون وکلای دادگستری البرز
رتبه 8
احسان حسن زاده اندي
كانون وكلاي دادگستري مازندران
رتبه 9
سينا گندمي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 9
زيبا حيدري كردعليوند
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 9 (سهمیه)
زهرا عزیزپور
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 11
محمد افشارمقدم زنجانی
كانون وكلاي دادگستري قزوين
رتبه 11
سمانه دلیرپور
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 11
فرشته حسنوند
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 11
سودابه شعباني
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 11 (سهمیه)
امید محمدحسن زاده
كانون وكلاي دادگستري بوشهر
رتبه 11 (سهمیه)
ستاره توسلی
کانون وکلای دادگستری همدان
رتبه 12
سيده سميه يحيي نژاد
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 12
شیما رضایی نیرومند
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 13
حجت جبارزارع
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 14
فاطمه اصغرزاده منيق
كانون وكلاي دادگستري قم
رتبه 14
گلناز بهنامي
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 14
سمانه قاسمی کلاته
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 14 (سهمیه)
صلاح الدین عالمی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 14 (سهمیه)
زهرا زحمت کش
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 15
امین محمدی میلاسی
کانون وکلای دادگستری اصفهان
رتبه 15
زهرا كياني مقدم
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 16
مهران زمانپور
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 17
سید محمود قریشی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 17
احمد فیاض
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 17 (سهمیه)
سیده فاطمه طاهری الهایی
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 18
فاطمه سبحانی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 18
مریم جمشیدی
كانون وكلاي دادگستري فارس -كهكيلويه وبويراحمد
رتبه 18
صديقه مصدق صدقي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 18
اكرم حبيبي
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 19
حسین صیدلو
کانون وکلای مرکز
رتبه 20
مرسده احمدی رودبارکی
كانون وكلاي دادگستري گيلان
رتبه 21
احسان امرايي
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 21
حسين قزلسفلو
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 22
مهدی خیراللهی
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 22
مهدي خيراللهي
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 22
پوريا فرهمند
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 22 (سهمیه)
وحید بهره مندبک نظر
كانون وكلاي دادگستري خراسان
رتبه 23
فاطمه اخلاقی
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 23
زهره رفیعی
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 23
فاطمه اخلاقی
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 23
جمشید شجاعی تبار
کانون وکلای دادگستری همدان
رتبه 23
الناز بيرجنديان
كانون وكلاي دادگستري زنجان
رتبه 23
صفورا عليزاده
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 23
اسما جرفي
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 24
حسین حمزه پور
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 24
محمود طاعتی فر
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 24
پيام جهاني
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 24
حسين حمزه پور
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 24 (سهمیه)
نفیسه پرشاد
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 25
حمید حمیدیان مایوان
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 25
ایوب حسنوند
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 25 (سهمیه)
ناصر محمدپور
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 26
حسن نجفی
كانون وكلاي دادگستري فارس -كهكيلويه وبويراحمد
رتبه 26
سیداکبر صفوی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 26
جمیله روشنی
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 26
فائزه چهره نيا
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 26
سميه شريفي
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 26
حامد ثابت نيا
كانون وكلاي دادگستري مازندران
رتبه 27
هانیه حکمی صفت
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 28
سیده طاهره علوی گل
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 28
بهنام یوسفی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 28 (سهمیه)
ساجده شاکری
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 29
حمید جمشیدی
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 30
میلاد رحیمی
كانون وكلاي دادگستري لرستان
رتبه 30
عبدالصالح خرمالي
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 30 (سهمیه)
فاطمه علیجانی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 31
اکرم علمي پورفرگي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 31 (سهمیه)
نرجس شایقی فر
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 32
نرگس داودوندفرد
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 33
بهنام چهاردولی
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 34
فرزاد زارعی لطف
كانون وكلاي دادگستري همدان
رتبه 34 (سهمیه)
امیدتوکلی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 35
محمدحسین صدیقی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 35
مليحه فروزان فر
كانون وكلاي دادگستري كرمان
رتبه 35 (سهمیه)
عرفان کرم ویسی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 36
سلماز احمدی
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 36
شیما علی نیا فیض آبادی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 38
بیتا ارزانی بیرکانی
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 38
محمود عباسي
كانون وكلاي دادگستري گلستان
رتبه 39
بهاره مروجی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 40
عباس صابري
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 41
ساتیار وندادی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 41
حمید بابامیر
كانون وكلاي دادگستري يزد
رتبه 41
وفا حسني ترشيزي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 42
رویا صداقت شریفی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 42
مجید غفاری
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 44
ابولفضل عطازاده
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 44
نسرين جليلي ثاني
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 45
زیبا شیرآرام
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 45
الهام السادات میراحمدی
کانون وکلای دادگستری اصفهان
رتبه 45
عرفان علویان
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 47
ارسلان قادری بافتی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 50
مصطفی آرام
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 51
فريده غلاميان
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 52
علی عقیقی روان
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 52
حجت دشت بزرگي
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 53
حامد سلوكي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 54
الهه مرادی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 57
فاطمه جهاندیده
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 57
علی اکبر یاوری
كانون وكلاي دادگستري اصفهان
رتبه 58
گلنوش انصاري دوست محمد
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 58
حسين راشدي نسب
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 59
فرزانه آسایان
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 60
معصومه سابقي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 61
ناهيد فرامرزي
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 61
ليلا رفيعي وردنجاني
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 63
محمد علی سعید نژاد
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 65
محجوبه اخوان
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 66
هومن حسن نژاد
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 68
علي پورصفري
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 69
قمرالحق توکلی
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 69
فاطمه کوکب
كانون وكلاي دادگستري خوزستان
رتبه 71
میعاد خانعلی شعار ازلیقی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 72
مرجانه محسني
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 75
آرزو صدوقی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 78
محمد نباتی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 80
الیاس جمالی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 81
معصومه رحمانی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 85
مریم محمدی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 85
سميه محسني
كانون وكلاي دادگستري خراسان رضوي -شمالي وجنوبي
رتبه 85
سمیه محسنی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 86
مهسا قاینی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 90
مهرنوش سدیدیان
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 98
مرضیه قوچانی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 99
فاطمه حسنی تبار
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 99
فرشته ياري
كانون وكلاي دادگستري البرز
رتبه 100
مصطفی غلامپور
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 105
محمد علی ضیائی
کانون وکلای دادگستری خراسان
رتبه 107
سارا نجفی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 132 (سهمیه)
هما ابدال ابادی کاریزنوئی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 140 (سهمیه)
ساناز توسلی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 142
هادي غفاري ايدليكي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 161
حميدرضا عسگري
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 162 (سهمیه)
بیمانه سلطانی نژاد
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 169
زهرا احمدي زاده
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 175 (سهمیه)
نرگس فرودی خور
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 176
فرشاد قاسمی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 188 (سهمیه)
ساسان مرادی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 190
فاطمه مهربان
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 190 (سهمیه)
مسیح آقاداودی جلفایی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 206
ناصر جعفری
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 212
سیدمهرداد هوشیار حسینی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 225
سيدمجيد ميردامادي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 237
سيدعلي رضویان
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 240 (سهمیه)
محمدکیومرثی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 264
مریم بیات
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 274 (سهمیه)
راضیه معظمی گودرزی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 276 (سهمیه)
زهرا صانعی نژاد
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 291
سيدمسعود موسوي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 292
مریم اردبیلی فرد
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 313
وحيد قويدل
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 315 (سهمیه)
علیرضا سهیلی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 323
فاطمه حسن زاده
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 334
فرهاد بنایی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 387
روشنک حسینی مقدم
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 416
قاسم وظیفه شناس
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 423
نرجس زارع
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 448
حسين جاوداني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 450
سميرا وجداني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 482
فاطمه جباري ممان
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 485
مسلم اردشيري لردجاني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 513
مهناز قاسم آبادی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 520
رویا مرجانی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 525
آیدا خرداد
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 539
یاسمن ربیع زاده
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 551
سعید نظری
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 575
غلامعلي قنبرپوردربندي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 602
معصومه باباخانی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 603
مرتضی نادری
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 610
عاطفه رشیدی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 632
مرتضی زارعی لطف
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 645
هانيه مقدم
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 680
وحید ایدر
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 680
شاهين غفاريان دانشمند
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 691
آفاق حسینی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 728
جلال حسینی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 745
مهدی سبحانی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 755
هومن حاجي اسمعيل زنجاني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 774
جمیله جواهری
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 780
زهره یاسمن لاکانی
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 784
بختيار منصوري
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 791
مجتبي شيرعلي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 807
نسرين باقري
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 826
مينا كاظمي عامل
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 835
محمدرضا كمالي فر
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 880
الهه تیموری
کانون وکلای دادگستری مرکز
رتبه 880
ساغر اميري
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 903
محسن مهدوی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 903
فاطمه شابازی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 934
عاطفه برادران
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 980
محمدجواد محبی
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1004
فاطمه ملكي
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1014
جواد پورعطار
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1037
محمد خاني
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1041
عاطفه زرنگ نصرآباد
كانون وكلاي دادگستري مركز
رتبه 1073
فرشته شارعي
كانون وكلاي دادگستري مركز
اعلام این اسامی
صرفاً به منزله اعلام
رتبه ها می باشد و
اعلام نام قبول شدگان
نهایی پس از اعمال
سهمیه
ایثارگران توسط کانون
وکلای دادگستری هر
استان انجام می پذیرد.
لذا انتشار این اسامی
به معنای قبولی قطعی
در آزمون وکالت نمی
باشد.
ماموريت ما در زندگی
بدون مشكل زيستن
نيست
باانگيزه زيستن است.
داداستاني عزيز
ازاينكه باشجاعت
نتيجه آزمون رامي
پذيريد
به شما نيز در كنار
قبولشدگان تبريك
مي گوييم
قطعاموفقيت شما با
تلاش مستمر در زمان
مناسب محقق مي شود
از ديدگاه بزرگان
تاريخ:
موفقيت شكست نخوردن
نيست
بلكه در شكست نماندن
است.
به شما كه از هم اكنون
مي توانيد از ستارگان
آزمون وكالت 97 باشيد
پيشاپيش تبريك مي
گوييم.
گروه مشاورين آزمون
هاي مفهومي مهارتي
وكالت
جهت رویت کارنامه
برخی رتبه های تک
رقمی به کانال تلگرامی
موسسه به آدرس زیر
مراجعه نمایید: