وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

چرا آزمون های مفهومی مهارتی

چرا آزمون های مفهومی مهارتی

1395/09/02


چرا آزمون های مفهومی مهارتی:
آزمون های مفهومی مهارتی مجموعه داداِستان با تکیه بر اصول نوین آموزشی که مبتنی بر فنون مطالعه صحیح و برنامه ریزی حرفه ای ست برگزار می گردد. شرکت در این آزمون ها نه تنها دانش حقوقی شما را ارتقا می دهد که در یک جمله می توان گفت که عمل به برنامه های این آزمون ها زندگی شما را تغییر می دهد.
آزمون های مفهومی مهارتی با ارائه برنامه های فردی می توانند نظم مطالعاتی شما را افزایش داده و استفاده از زمان را در تسلط شما قرار دهند.
در خلال این آزمون ها به این باور خواهید رسید که هر تغییر و موفقیتی مستلزم خواست و باور شماست. به عبارتی اگر متفاوت بیاندیدشید و متفاوت عمل کنید آنگاه بی شک متفاوت و متمایز نتیجه خواهید گرفت و می توانید موفقیت را در آغوش بکشید.

دو رویکرد اصلی آزمون های مفهومی مهارتی:
1- رویکرد آموزشی: تیم طراحان سوالات آزمون های مفهومی مهارتی، متشکل از حقوق دانان برجسته و با تجربه ایست که با طرح سوالات دانش و بینش، ذهن داوطلب را به چالش کشیده و او را به درکی عمیق و مفهومی از قانون می رساند.

در آزمون های مفهومی دادستان، به جای پاسخ نامه، درسنامه ارائه می گردد. درسنامه ها با بیش از 18 هزار نکته حقوقی، مسیر مطالعاتی داوطلبان را هموار ساخته و موجب افزایش مهارت داوطلب و موفقیت او در آزمون های اصلی حقوقی می گردد.

آموزش متفاوت شما را متفاوت می سازد
2- رویکرد آزمایشی: داوطلب با شرکت در آزمون های مفهومی مهارتی، خود را در فضایی کاملا مشابه آزمون های حقوقی قرار داده و با سوالاتی در سطح این آزمونها و یا بالاتر مواجه می گردد.
جامعه آزمونی کشوری داداستان با بیش از چهل نمایندگی در سرتاسر کشور، سوالات مفهومی و تحلیلی مشابه آزمون های حقوقی ، کارنامه با 32 گزارش تفصیلی از جمله نمره خام، تراز کشوری، رتبه کشوری، درصد بدون غلط و ... از جمله خدمات آزمایشی این آزمون ها است.شیوه های برگزاری :

آزمون های مفهومی مهارتی از حیث شیوه اجرا به دو طریق حضوری و اینترنتی برگزار می گردد:

  • آزمون حضوری

    در آزمون حضوری حقوق دانان در حوزه محل برگزاری آزمون در شهر خود حضور یافته و از نزدیک فضای آزمونی را تجربه کرده و سطح علمی خود را محک می زنند. آزمون های حضوری در بیش از 45 نمایندگی در سر اسر کشور برگزار می گردد.


  • آزمون اینترنتی

    آزمون های اینترنتی ویژه آن دسته از داوطلبینی است که به دلایل مختلف امکان حضور در حوزه های آزمونی را ندارند اما اجازه نمی دهند که این مساله سد راهشان گردد و قصد دارند تا با شرکت در آزمون های مفهومی مهارتی دانش حقوقی خود را افزایش داده و به اهداف خود برسند.برای اطلاع از برنامه های ویژه وکالت 99 با ما تماس بگیرید

جایزه ویژه حقوق دادن برتر