آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

شروع دوره چهل و پنجم کلاسی،دوره امهات ویژه افرادی که نیاز به جمع بندی ،مرور و تست زنی در تایم باقیمانده دارند .جزئیات بیشتر را ازدفترنمایندگی خود و یا تماس با شماره تلفن 05136050072داخلی 1 دریافت نمایید
داوطلبان تمامی گروههای 6گانه آزمونهای مفهومی_مهارتی جهت رزرو درآمایش باشگاه موفقیت به سایت reg.dadsima.com مراجعه نمایند
 نگرانی هرگز از غصه فردا كم نمیكند، بلكه فقط شادی امروز را از بین می برد  
اخبار ...

رزرو شرکت در اولین آمایش گروه آزمونی 25 مرحله ای

برای موفقیت باید متمایز و متفاوت باشید. برای شما که با پنجمین دوره از مراحل آزمونی داداِستان همراه می شوید 25 مرحله خدمات منحصر به فرد و متمایز مانند:...

رزرو رایگان مرحله ی اول صعود

دوران دانشجویی، فرصتی تکرار نشدنی است. اگر میخواهید از این فرصت طلایی استفاده کنید. اگر میخواهید ن...

آمایش ناگفته های آزمون وکالت 95

آمایش ناگفته های آزمون وکالت 95  با حضور دکتر قاضی زاده...

اطلاعیه اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران ( اسکودا)

اطلاعیه اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران ( اسکودا) درباره تغییرات آگهی ثبت نام آزمو...

نتایج آزمون کارشناسی ارشد 95 دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج آزمون کارشناسی ارشد 95 دانشگاه آزاد اعلام شد...

بزرگترین کانال حقوقی کشور در فضای مجازی
تلگرام داداِستان
تلگرام داداِستان

برنامه آموزشی اساتید صاحب سبک حقوق ایران
  کلاس
  آزمون
  آمایش
  کارگاه
عنوان روز برگزاری ساعت برگزاری
آمایش
آخرین آمایش باشگاه موفقیت ویژه گروههای ۶گانه آزمونهای مفهومی مهارتی و رزروکنندگان در سایت reg.dadsima.com در محل موسسه برگزار می شود
شنبه
۹۵/۰۷/۱۰
۱۷:۰۰ - ۱۹:۰۰
برگزار شده
کـلاس
کلاس امهات درس جزا با حضور دکتر قاضی زاده ویژه ثبت نام کنندگان
یک شنبه
۹۵/۰۷/۱۱
۰۹:۰۰ - ۱۴:۰۰
کـلاس
آخرین کلاس امهات درس جزا با حضور دکتر قاضی زاده ویژه ثبت نام کنندگان
یک شنبه
۹۵/۰۷/۱۱
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
کـلاس
کلاس امهات حقوق مدنی با حضور دکتر صفاکیش ویژه ثبت نام کنندگان
دو شنبه
۹۵/۰۷/۱۲
۰۹:۰۰ - ۱۳:۰۰
کـلاس
کلاس امهات حقوق مدنی با حضور دکترصفا کیش ویژه ثبت نام کنندگان
دو شنبه
۹۵/۰۷/۱۲
۱۴:۰۰ - ۱۹:۰۰
کـلاس
کلاس امهات حقوق مدنی با حضور دکتر صفا کیش ویژه ثبت نام کنندگان
سه شنبه
۹۵/۰۷/۱۳
۰۹:۰۰ - ۱۳:۰۰
کـلاس
آخرین کلاس امهات حقوق مدنی با حضور دکتر صفا کیش ویژه ثبت نام کنندگان
سه شنبه
۹۵/۰۷/۱۳
۱۴:۰۰ - ۱۹:۰۰
کـلاس
کلاس امهات اصول فقه با حضور دکتر مروارید ویژه ثبت نام کنندگان
چهار شنبه
۹۵/۰۷/۱۴
۰۹:۰۰ - ۱۳:۰۰
کـلاس
آخرین کلاس امهات اصول فقه با حضور دکتر مروارید ویژه ثبت نام کنندگان
چهار شنبه
۹۵/۰۷/۱۴
۱۴:۰۰ - ۱۹:۰۰
کـلاس
کلاس امهات آیین دادرسی مدنی با حضور دکتر سید جعفری ویژه ثبت نام کنندگان
پنج شنبه
۹۵/۰۷/۱۵
۰۹:۰۰ - ۱۴:۰۰
کـلاس
آخرین کلاس امهات آیین دادرسی مدنی باحضور دکتر سید جعفری ویژه ثبت نام کنندگان
پنج شنبه
۹۵/۰۷/۱۵
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
کـلاس
امهات کلاس تجارت با حضور دکتر فلاح ویژه ثبت نام کنندگات
جمعه
۹۵/۰۷/۱۶
۰۹:۰۰ - ۱۳:۰۰
کـلاس
آخرین کلاس امهات تجارت باحضور دکترفلاح ویژه ثبت نام کنندگان
جمعه
۹۵/۰۷/۱۶
۱۴:۰۰ - ۱۸:۰۰
عنوان روز برگزاری ساعت برگزاری
کـلاس
حقوق مدنی - دکتر سهرابی (گروه دوم )
شنبه
۹۵/۰۷/۱۰
۱۶:۰۰ - ۲۱:۰۰
برگزار شده
کـلاس
آیین دادرسی مدنی - دکتر سید جعفری (گروه دوم )
یک شنبه
۹۵/۰۷/۱۱
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
کـلاس
آیین دادرسی مدنی - دکتر سید جعفری (گروه دوم )
دو شنبه
۹۵/۰۷/۱۲
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
کـلاس
آیین دادرسی مدنی - دکتر سید جعفری (گروه دوم ) جلسه آخر
سه شنبه
۹۵/۰۷/۱۳
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
آزمـون
آزمون جامع اول ( بودجه بندی ۱۰،۲۵،۳۲،۳۶ مرحله ای )
جمعه
۹۵/۰۷/۲۳
۰۸:۰۰ - ۱۰:۰۰
آزمـون
آزمون جامع اول ( بودجه بندی ۴۸،۵۰ مرحله ای )
جمعه
۹۵/۰۷/۲۳
۱۰:۳۰ - ۱۲:۳۰

کلاس های اساتید صاحب سبک حقوق ایران در محل موسسه آموزش عالی آزاد فرهنگ تفاهم برگزار می شود.
تلفن: 02166565511
عنوان روز برگزاری ساعت برگزاری
کـلاس
باشگاه موفقیت با حضور استاد ذاکر
پنج شنبه
۹۵/۰۷/۰۷
۱۵:۳۰ - ۲۰:۰۰
کلاس های اساتید صاحب سبک حقوق ایران در اصفهان به نشانی دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، کوچه ۷، نبش هواپیمایی طاووس در محل موسسه آموزش عالی آزاد نوین صدرا برگزار می شود.
تلفن: ۰۳۱۳۶۲۸۸۹۷۳
دسترسی سریع

فهرست همکاران شهرستان ها...




تالار افتخارات آشنایی با افتخار آفرینان موسسه
مرضیه رحیمی
رتــبه ۱
خراسان
مرضیه رحیمی
محمد نعمتی
رتــبه ۱
خراسان (سهمیه)
محمد نعمتی
بهناز فتاحی
رتــبه ۱
اصفهان
بهناز فتاحی
محسن مولوی
رتــبه ۱
همدان
محسن مولوی
سپیده عینی
رتــبه ۱
لرستان
سپیده عینی
بهرام گرمه ای
رتــبه ۱
قم(سهمیه)
بهرام گرمه ای
سجاد کاکولوند
رتــبه ۱
لرستان(سهمیه)
سجاد کاکولوند
احسان فرامرزی
رتــبه ۲
گلستان
احسان فرامرزی
مصیب احمد وند
رتــبه ۲
لرستان
مصیب احمد وند
حمیرا سپهوند
رتــبه ۳
لرستان
حمیرا سپهوند
مهلا واحدی
رتــبه ۳
قم
مهلا واحدی
حانیه خاکپور
رتــبه ۴
خراسان
حانیه خاکپور
آزاده شوقی
رتــبه ۵
خراسان
آزاده شوقی
معصومه محکمی
رتــبه ۵
گلستان
معصومه محکمی
حسین قاسم عباسی
رتــبه ۶
البرز
حسین قاسم عباسی
زهرا احمدی
رتــبه ۶
همدان
زهرا احمدی
مریم کلایی
رتــبه ۶
گلستان
مریم کلایی
علی میرزایی شیخ آباد
رتــبه ۶
قم
علی میرزایی شیخ آباد
انوشه آموزگار
رتــبه ۷
خراسان
انوشه آموزگار
ربابه ایمانی
رتــبه ۷
لرستان
ربابه ایمانی
فرزانه کریمی
رتــبه ۸
زنجان
فرزانه کریمی
رضا قنبری
رتــبه ۸
البرز
رضا قنبری
حمزه رادمهر
رتــبه ۹
آذربایجان شرقی
حمزه رادمهر
صبور عالمی
رتــبه ۹
گلستان
صبور عالمی