آموزشگاه وکالت، سوالات آزمون وکالت، آزمون وکالت، داداِستان

طرح صعود ویژه دانشجویان حقوقی برای ورود قدرتمندانه به عرصه های شغلی
 نگرانی هرگز از غصه فردا كم نمیكند، بلكه فقط شادی امروز را از بین می برد  
اخبار ...

رزرو شرکت در اولین آمایش گروه آزمونی 25 مرحله ای

برای موفقیت باید متمایز و متفاوت باشید. برای شما که با پنجمین دوره از مراحل آزمونی داداِستان همراه می شوید 25 مرحله خدمات منحصر به فرد و متمایز مانند:...

رزرو رایگان مرحله ی اول صعود

دوران دانشجویی، فرصتی تکرار نشدنی است. اگر میخواهید از این فرصت طلایی استفاده کنید. اگر میخواهید ن...

آيين نامه نحوه استفاده از سامانه های رایانه ای یا مخابراتی تصویب شد

آیین نامه "نحوه استفاده از سامانه های رایانه ای یا مخابراتی" که توسط وزير دادگستري و با همكاري وزي...

شیوه نامه بهره برداری از دفتر الکترونیک سردفتر اسناد رسمی

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ شیوه نامه بهره برداری از دفتر الکترونیک سردفتر اسناد رسمی ...

فراخوان همکاری سازمان بازرسی کل کشور

سازمان بازرسی کل کشور با هدف تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در مقاطع فوق‌لیسانس و بالاتر در تخص...

بزرگترین کانال حقوقی کشور در فضای مجازی
تلگرام داداِستان
تلگرام داداِستان

برنامه آموزشی اساتید صاحب سبک حقوق ایران
  کلاس
  آزمون
  آمایش
  کارگاه
عنوان روز برگزاری ساعت برگزاری
کـلاس
جبرانی اصول فقه ویژه دوره چهل و سوم
شنبه
۹۵/۰۶/۰۶
۱۶:۰۰ - ۲۰:۰۰
کـلاس
اصول فقه ویژه دوره چهل و سوم
یک شنبه
۹۵/۰۶/۰۷
۰۹:۰۰ - ۱۴:۰۰
برگزار شده
کـلاس
جبرانی کلاس اصول فقه ویژه دوره چهل و دوم
یک شنبه
۹۵/۰۶/۰۷
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
نزدیک برگزاری
کـلاس
حقوق مدنی ویژه دوره چهل و سوم
دو شنبه
۹۵/۰۶/۰۸
۰۹:۰۰ - ۱۴:۰۰
کـلاس
اصول فقه ویژه دوره چهل و دوم
دو شنبه
۹۵/۰۶/۰۸
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
کـلاس
حقوق جزا ویژه دوره چهل و سوم
سه شنبه
۹۵/۰۶/۰۹
۱۱:۳۰ - ۱۵:۳۰
کـلاس
جبرانی اصول فقه ویژه دوره چهل و دوم
سه شنبه
۹۵/۰۶/۰۹
۱۶:۰۰ - ۲۰:۰۰
کـلاس
حقوق جزا ویژه دوره چهل و دوم
چهار شنبه
۹۵/۰۶/۱۰
۰۹:۰۰ - ۱۴:۰۰
کـلاس
حقوق جزا ویژه دوره چهل و یکم
چهار شنبه
۹۵/۰۶/۱۰
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
کـلاس
آیین دادرسی مدنی ویژه دوره چهل و سوم
پنج شنبه
۹۵/۰۶/۱۱
۰۹:۰۰ - ۱۴:۰۰
کـلاس
آیین دادرسی مدنی ویژه دوره چهل و سوم
پنج شنبه
۹۵/۰۶/۱۱
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
کـلاس
آزمون ویژه گروههای آزمونی ۵۰ و ۴۸ و ۳۶ و ۳۲ و ۲۵ مرحله ای در محل هنرستان دارالفنون،مقابل هنرستان ۴ برگزار خواهد شد
جمعه
۹۵/۰۶/۱۲
۰۸:۰۰ - ۱۰:۰۰
کـلاس
کلاس ایین دادرسی مدنی ویژه دوره چهل و سوم
جمعه
۹۵/۰۶/۱۲
۱۱:۰۰ - ۱۵:۰۰
کـلاس
آخرین کلاس آیین دادرسی مدنی ویژه دوره چهل و سوم
جمعه
۹۵/۰۶/۱۲
۱۶:۰۰ - ۲۰:۰۰
عنوان روز برگزاری ساعت برگزاری
کـلاس
حقوق مدنی - دکتر سهرابی (گروه دوم )
شنبه
۹۵/۰۶/۰۶
برگزار نمی شود
کـلاس
آیین دادرسی کیفری - دکتر شاه چراغ (گروه دوم )
یک شنبه
۹۵/۰۶/۰۷
۱۵:۰۰ - ۲۰:۰۰
نزدیک برگزاری
کارگاه
آراد حقوقی (گروه اول)
سه شنبه
۹۵.۰۶.۰۹
۰۹:۰۰ - ۱۱:۰۰
کارگاه
ارث (گروه اول)
سه شنبه
۹۵.۰۶.۰۹
۱۱:۰۰ - ۱۹:۰۰
کارگاه
آراد حقوقی (گروه دوم)
چهار شنبه
۹۵/۰۶/۱۰
۰۹:۰۰ - ۱۱:۰۰
کارگاه
ارث (گروه دوم)
چهار شنبه
۹۵/۰۶/۱۰
۱۱:۰۰ - ۱۹:۰۰
کـلاس
حقوق جزا-دکتر قاضی زاده (گروه دوم)
پنج شنبه
۹۵/۰۶/۱۱
۰۹:۰۰ - ۱۹:۰۰
کـلاس
حقوق جزا - دکتر قاضی زاده (گروه دوم)
جمعه
۹۵/۰۶/۱۲
۱۳:۰۰ - ۲۰:۰۰
آزمـون
آزمون ۲۱ بودجه بندی ۵۰ مرحله ای و آزمون ۱۸ بودجه بندی ۴۸ مرحله ای
جمعه
۹۵/۰۶/۱۲
۱۰:۳۰ - ۱۲:۳۰
آزمـون
آزمون ۱۰ بودجه بندی ۳۶ مرحله ای
جمعه
۹۵/۰۶/۱۲
۰۸:۰۰ - ۱۰:۰۰
آزمـون
آزمون ۷ بودجه بندی ۳۲ مرحله ای
جمعه
۹۵/۰۶/۱۲
۰۸:۰۰ - ۱۰:۰۰
آزمـون
آزمون ۳ بودجه بندی ۲۵ مرحله ای
جمعه
۹۵/۰۶/۱۲
۰۸:۰۰ - ۱۰:۰۰

کلاس های اساتید صاحب سبک حقوق ایران در محل موسسه آموزش عالی آزاد فرهنگ تفاهم برگزار می شود.
تلفن: 02166565511
عنوان روز برگزاری ساعت برگزاری
آزمـون
آزمون ۵۰ مرحله ای و ۴۸ مرحله ای و ۳۶ مرحله ای و ۳۲ مرحله ای و ۲۵ مرحله ای
جمعه
۹۵/۰۶/۱۲
۰۸:۰۰ - ۱۰:۰۰
کلاس های اساتید صاحب سبک حقوق ایران در اصفهان به نشانی دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، کوچه ۷، نبش هواپیمایی طاووس در محل موسسه آموزش عالی آزاد نوین صدرا برگزار می شود.
تلفن: ۰۳۱۳۶۲۸۸۹۷۳
دسترسی سریع

فهرست همکاران شهرستان ها...




تالار افتخارات آشنایی با افتخار آفرینان موسسه
مرضیه رحیمی
رتــبه ۱
خراسان
مرضیه رحیمی
محمد نعمتی
رتــبه ۱
خراسان (سهمیه)
محمد نعمتی
بهناز فتاحی
رتــبه ۱
اصفهان
بهناز فتاحی
محسن مولوی
رتــبه ۱
همدان
محسن مولوی
سپیده عینی
رتــبه ۱
لرستان
سپیده عینی
بهرام گرمه ای
رتــبه ۱
قم(سهمیه)
بهرام گرمه ای
سجاد کاکولوند
رتــبه ۱
لرستان(سهمیه)
سجاد کاکولوند
احسان فرامرزی
رتــبه ۲
گلستان
احسان فرامرزی
مصیب احمد وند
رتــبه ۲
لرستان
مصیب احمد وند
حمیرا سپهوند
رتــبه ۳
لرستان
حمیرا سپهوند
مهلا واحدی
رتــبه ۳
قم
مهلا واحدی
حانیه خاکپور
رتــبه ۴
خراسان
حانیه خاکپور
آزاده شوقی
رتــبه ۵
خراسان
آزاده شوقی
معصومه محکمی
رتــبه ۵
گلستان
معصومه محکمی
حسین قاسم عباسی
رتــبه ۶
البرز
حسین قاسم عباسی
زهرا احمدی
رتــبه ۶
همدان
زهرا احمدی
مریم کلایی
رتــبه ۶
گلستان
مریم کلایی
علی میرزایی شیخ آباد
رتــبه ۶
قم
علی میرزایی شیخ آباد
انوشه آموزگار
رتــبه ۷
خراسان
انوشه آموزگار
ربابه ایمانی
رتــبه ۷
لرستان
ربابه ایمانی
فرزانه کریمی
رتــبه ۸
زنجان
فرزانه کریمی
رضا قنبری
رتــبه ۸
البرز
رضا قنبری
حمزه رادمهر
رتــبه ۹
آذربایجان شرقی
حمزه رادمهر
صبور عالمی
رتــبه ۹
گلستان
صبور عالمی