وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

اولین جلسه باشگاه رتبه سازی آزمون های مفهومی مهارتی سال 1397

اولین جلسه باشگاه رتبه سازی آزمون های مفهومی مهارتی سال 1397

1397/04/17

اولین جلسه باشگاه رتبه سازی آزمون های مفهومی مهارتی سال 1397 با حضور اساتید، وکلای برجسته و رتبه های برتر آزمون های مفهومی مهارتی در شانزدهمین روز تیر ماه 1397 در محل دهکده سفید برگزار گردید.

در ابتدای این نشست صمیمانه، دبیر شبکه علمی مشاورین گزارش کوتاهی از تاریخچه باشگاه رتبه سازی و ویژگی ها و خدمات ممتاز آن بیان کرد و به اهداف اصلی باشگاه که ارتقای سطح علمی حقوقدانان ممتاز در جهت کسب رتبه های برتر اشاره کرد.
در ادامه دکتر مجید قاضی زاده، استاد نامور حقوق جزا و از اساتید انگیزشی مجموعه با ایراد سخنانی به تشریح ابزار و فنون موفقیت و کسب رتبه های برتر در آزمون وکالت پرداختند. ایشان بر مثبت اندیشی و و تاثیر انگیزه و افکار مثبت بر کسب پیروزی تاکید و با اشاره به اهمیت ایمان و باور گفتند:« در ابتدا باید برای کسب موفقیت آرزوی آن را داشت،اما آرزو زمانی کارساز است که به یک باور قلبی و جدی تبدیل گردد»
دکتر قاضی زاده بهترین شیوه برای کسب و یادگیری مسیر موفقیت را مشاوره با افرادی دانستند که ترازهای برتری داشته و موفق به کسب رتبه های برتر شده اند  و در این زمینه به حضور اثربخش آقای محمدرضا صبوری اشاره کردند.
آقای محمد رضا صبوری، رتبه یک کل کشور در تاریخ آزمون وکالت و دانش آموخته موسسه داداِستان نیز ضمن ابراز خوشنودی از حضور در کنار رتبه های برتر بر اهمیت تفکر خلاق و تلقین مثبت در کسب رتبه های خاص تاکید کرده و گفتند: تنها کسانی به کسب رتبه برتر نایل خواهند آمد که ناخودآگاه و خودآگاه خود را در جهت کسب این موفقیت همسو سازند.
در پایان جلسه نیز، سرکار خانم فاطمه رئوفی فرد، مدیریت داخلی موسسه اشتیاق و انگیزه سوزان و تجسم خلاق را زمینه ساز کسب مدارج علمی بالا خوانده و بر اهمیت تمرین های مثبت اندیشی در طول زمان و هدف گذاری بلند مدت تاکید فراوان کردند.
در این جلسه  داوطلبان برتر نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و دیدگاههای خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند و در انتها نیز با شور و اشتیاق دو چندان و انگیزه ای چند برابر جسله را ترک نمودند.
لازم به ذکر است که در این جلسه، فرم های عضویت در باشگاه رتبه سازی در بین افراد مستعد توزیع گردید و از حقوقدانان واجد شرایط خواسته شد تا با تکمیل فرم و عضویت در باشگاه رتبه سازی، با استفاده از خدمات و حمایت های ویژه این باشگاه مسیر پیش رو را با قدرت ادامه داده، تا در نهایت به کسب موفقیت های بزرگ نایل آیند.
جایزه ویژه حقوق دادن برتر