وکالت،آزمون اینترنتی وکالت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان
سایت حقوقی دادسیما (داداِستان)

آزمون وکالت , اخبار حقوقی

حکایت شگفتانه های داداستانی

حکایت شگفتانه های داداستانی

1399/07/14

اندر خم این حکایت میشه به این موارد اشاره کرد۱. شرکت کنندگان آزمون وکالت از یادگیری به شیوه شبکه ای، مفهومی و رمز نگاری در داداستان شگفت زده می شوند.

۲. شرکت کنندگان آزمون وکالت از نحوه مرور و جمع بندی مطالب در دوره امهات داداستان شگفت زده می شوند.۳. شرکت کنندگان آزمون وکالت از تطبیق و مشابهت کلاس ها و آزمون های داداستان با آزمون وکالت شگفت زده می شوند. مثل همین سال گذشته که بیش از ۸۰ درصد مشابهت و تطبیق مستند وجود داشته است که مستنداتش در سایت داداستان موجودمی باشد ، به بخش های مختلف سایت یک سر بزنید۴. فوق برنامه ها و خدمات منحصر به فرد داداستان که ویژه داداستانی هاست، در طول دوره بارها آنان را شگفت زده میکند و با شیوه جدیدی از اموختن اشنا میسازد۵. و حقوقدانان از تلاش اساتید داداستان و برنامه های جامع آن به نیکی یاد می کنند و ایمان دارند که تلاش باورمندانه موجب صعود سرنوشت است.چون به قول استاد قاضی زاده: : ما زنده از آنیم که آرام نگیریم / موجیم که آسودگی ما عدم ماست.


برای داداستانی شدن با شماره ۰۵۱۳۶۰۵۰۰۷۲ (مشهد) یا 05131601111 (امور نمایندگی ها -شهرستان ها) تماس بگیرید یا به داداستان شهر خود مراجعه نماییدجایزه ویژه حقوق دادن برتر